Revolučná technológia HIFU

Revolučná technológia HIFU – vysoko intenzívny fokusovaný ultrazvuk bola vyvinutá na amerických klinikách, v roku 2011 získala FDA a CE certifikáciu. Čo do technických parametrov sa jedná o prístroj fungujúci na báze fokusovaného ultrazvuku. Zo špeciálnej sondy sú vysielané jednotlivé ultrazvukové vlny, ktorých účinok je koncentrovaný do jedného bodu. Proti chirurgickému liftingu tváre je účinnosť prístroja HIFUtherapy porovnateľná. Metóda je veľmi populárny a využívajú ju aj celebrity. Ošetrenie HIFUtherapy možno použiť na kompletnú facelifting, ale aj na čiastkové ošetrenie v tvári v oblasti očí, tvárou, krku, ale aj dekoltu … proste tam, kde chcete riešiť nejaký problém.

Ako HIFUtherapy premieňa váš vzhľad

Pôsobením HIFUtherapy dôjde v mieste ošetreného podkoží k vytvoreniu hustej 3D matrice koagulačných bodov, ktoré vyvolajú postupné spevňovanie podporné tkaniva. Vo vašom podkoží sa totiž začne tvoriť kolagén, vďaka ktorému sa bude vaša pleť sama postupne vypínať. Ošetrenie je k vášmu organizmu šetrné, a tak sa vykonáva len ambulantne, teda bez nutnosti hospitalizácie. HIFUtherapy je celkovo časovo nenáročné ošetrenie.

Na bolesť zabudnite

Časté otázky klientov smerujú tiež na bolestivosť a nebezpečnosť ošetrenie. Pri ošetrení sa môžu dostavovať nepríjemné pocity. Tie sú ale dokladom správneho zacielenie ultrazvuku a jeho aktuálnemu pôsobeniu v spodnej vrstve vašej pokožky. Tieto pocity minimalizujeme na základe dohody bežnými analgetikami podávanými pred zákrokom. Nebezpečnosť ošetrenia je veľmi mizivá vďaka tomu, že neprebieha operatívne. Ultrazvuk všeobecne je metóda, ktorú lekári používajú 50 rokov, a je teda dostatočne preverená.

Indikácie: hĺbkové vypínanie pokožky a jej rejuvenace, neinvazívny lifting tváre, lifting obočie.

HIFU – vysoko intenzívny fokusovaný ultrazvuk je smerovaný a aplikovaný frakčnej do hlbokých vrstiev pokožky.

Pôsobenie: termálne koagulácie na SMAS (povrchový svalový aponeurální systém), fasciu, hlbokú dermis a podkožné väzivové tkanivo s gradujúcim výsledkom v napnutie pokožky a jej rejuvenáciu.

Dvojitý efekt – regenerácia kolagénu a kontrakcie SMAS pri jednotlivom ošetrení

Viac presnosti a bezpečnosti
kvalitné ošetrenie s vysokým rozlíšením zobrazujúceho systému – presné zobrazenie štruktúr kože v reálnom čase pred a počas ošetrenia vo vysokom rozlíšení (250CH)
rôzne aplikácie a analýzy s vysoko výkonným softvérom

Použitie troch optimalizovaných aplikačných cartridgov