Kryolipolýza Sasha

V našom štúdiu tvarovania postavy na Vás čakajú najnovšie profesionálne zoštíhľujúce prístroje s Photonovou terapiou a silným Cryo-výkonom (Maximum -15°C) pre riadenú liposukciu formou zmrazenia podkožných tukových buniek a ich následnú degradáciu organizmom.

Exkluzívna technológia Kryolipolýza® patentovaná v USA je veľmi efektívna a účinná neinvazívna metóda odstraňovania tukových buniek.

Kryolipolýza sa od roku 2005 rozšírila po celom svete ako najobľúbenejšia technológia neinvazívneho odstránenia tuku.

Redukčný postup má za sebou s milióny procedúr vykonávaných k dnešnému dňu po celom svete. Iba v Spojených štátoch, viac ako 28,6 miliónov ľudí využíva kryolipolýzu na redukciu tuku.

Kryolipolýza je k dispozícii vo viac ako 70 krajinách po celom svete, nachádza v rebríčku 500 najrýchlejšie rastúcich čistých technológií.

Vzhľadom na tieto skutočnosti a veľkú spokojnosť zákazníkov spoločnosť Kryolipolýza Sasha v snahe vyhovieť ich potrebám, dopĺňa nové aplikátory, ktoré umožňujú ošetriť viac častí tela, aby bolo možné prispôsobiť sa každému miestu tvarom i veľkosťou.

Kvalifikovaná starostlivosť

Máme pre Vás vytvorené skvelé podmienky aj vyškolený personál. Vieme, že očakávate tú najlepšiu možnú starostlivosť.

Moderná technológia

V našom štúdiu tvarovania postavy na Vás čaká najnovší profesionálny zoštíhľujúci prístroj. Exkluzívna technológia CRYO® patentovaná v USA je veľmi efektívna a účinná neinvazívna metóda odstraňovania tukových buniek.

Orientácia na zákazníka

Záleží nám na Vašej spokojnosti! Preto svoje služby neustále zdokonaľujeme cez poznanie Vašich potrieb rovnako aj permanentným vzdelávaním v odbore.

Výsledný efekt je výrazný a trvalý.

Neexistuje žiadny dôkaz, že postup má nežiadúce účinky na organizmus. Svojimi účinkami dokonca priaznivo pôsobí na hladiny pečeňových enzýmov alebo krvných tukov (napr. cholesterol).

V súčasnosti ide o najdokonalejší systém na svete, ktorý dokáže zredukovať tukové vankúšiky bez akejkoľvek záťaže pre organizmus. Kryolipolýza vládne nad všetkými zoštíhľovacími procedúrami, pretože má reálne viditeľné výsledky. Týmto spôsobom sa dá postava v relatívne krátkom čase pekne vyformovať bez priamych invazívnych zásahov, ako je napr. liposukcia. Poskytovateľ technológie odporúča aplikovať na jedno miesto aspoň dve procedúry, nakoľko pri opakovanom zmrazení sú výsledky výraznejšie.
Po prvom zmrazení odíde z tela približne 15 – 30 % tukových buniek z danej oblasti.
Viditeľný výsledok nastupuje od dvoch týždňov . Pri obvode pása 98 cm máme priemerný úbytok už po 1 mesiaci 6 cm.

Vaša pokožka sa pekne vyhladí a omladne.

Po zmrazení nastáva v danom mieste mierny zápalový proces, ktorým sa chce telo zbaviť odumretých tukových buniek. „Tento mierny zápal trvá približne dva týždne a u každého klienta má špecifický priebeh. Niekto ho ani nepostrehne, niekto cíti niečo ako svalovicu a u niekoho aj objaví aj modrinka. Toto všetko sa však časom stratí a pokožka ostáva pekne napnutá. Tuk nezmizne iba z miesta aplikácie, ale upraví sa aj okolie ošetrovaného miesta. Pokožka sa pekne vyhladí a omladne.

V porovnaní s liposukciou nie je výsledok odrazu natoľko výrazný, ale táto metóda je neinvazívna a pokožka nie je poškodená. Po dvoch mesiacoch odídu všetky tukové bunky a môže byť aplikované druhé nasatie. Môže to byť aj skôr, dôležité je, aby už odznel zápalový proces. Pri druhom nasatí je výsledok ešte výraznejší, nakoľko po prvej aplikácii zostane množstvo oslabených tukových buniek, ktoré pri druhom zásahu odídu spolu s novými zasiahnutými tukovými bunkami.

Výsledky sa dostavia u každého klienta.

Táto metóda je vhodná nielen pre ľudí s nadváhou, ale napríklad aj pre športovcov a ľudí, ktorí sa potrebujú zbaviť tuku z miest, kde sa im to ani pravidelným pohybom a stravovaním nedarí. Niekto vidí výsledky už po týždni, niekto v priebehu dvoch až troch týždňov. Dôležité je, že výsledky sa dostavia u každého klienta. Záleží od lymfatického systému a od odolnosti tukovej vrstvy, kedy nastúpi výrazný výsledný efekt.