Kryolipolýza v médiách

Povedzte „nie“ nežiadúcemu tuku a nadobro ho zamrazte.

Krátka a jednoduchá kryolipolýza vám nenaruší naplánovaný deň. Po procedúre odstraňovania tukových buniek sa môžete okamžite vrátiť k tomu, čo ste mali rozpracované.
Prvé výsledky sú postupne viditeľné už po jednej návšteve.

Technológia Kryolipolýza dokáže pohodlným a bezpečným spôsobom ubrať prebytočné centimetre z vášho obvodu, spevní a utiahne pokožku, odstráni celulitídu, obnoví kolagén a vaše telo vám poďakuje, pretože po zákroku klesá cholesterol.
Myslite na seba a rozlúčte sa s prebytočnými tukovými vankúšikmi!

Prečo je dôležité udržať svoje kilá pod kontrolou?

Nie je v poriadku, keď životný štýl spôsobí vážne nahromadenie lokalizovaného tuku. Diétu a cvičenie je potrebné tvrdo a zodpovedne dodržiavať, aby pomohla zlepšiť celkový stav, no aj tak nedokáže zasiahnuť ten najodolnejší tuk.

Aj Vy môžete použiť pohodlné odbúranie tuku a uvoľniť tak cestu príjemnému pocitu a zlepšeniu zdravia pre váš organizmus.

Tukové bunky sa nachádzajú v podkožnom tkanive. Pozostávajú z nasýtených mastných kyselín, ktoré nie sú odolné voči veľmi nízkym teplotám. Odumierajú už pri teplote 5 stupňov Celzia. Túto dysfunkciu využíva technológia Kryolipolýza. Bunky sa zmrazia v niekoľkých bezpečných jednotlivých dávkach. Všetky orgány a krvné cievy, ktoré prechádzajú hneď vedľa nich, nereagujú na nízke teploty, takže zmrazovanie je pre celé telo bezpečné. Po zmrazení sa zničené tkanivo vylučuje v bežnom metabolickom procese cez lymfatický systém.

Aký je postup, keď chcem podstúpiť zákrok kryolipolýzou?

Presné stanovenie počtu a trvania návštev je individuálne, pretože závisí od povrchu tela a množstva lokalizovaného tuku u konkrétneho pacienta. Jedno ošetrenie trvá približne 45 minút až hodinu. Jednotlivé časti tela sa podrobia kryolipolýze oddelene pomocou vákuového aplikátora za pomoci nemrznúcej membrány. Aplikátor sa umiestni na časť tela a nasáva tukové tkanivo do komory obsahujúcej chladiace plochy spolu s rádiofrekvenciou a photónovým svetlom. V tomto bode nastáva najdôležitejší okamih technológie: teplo sa absorbuje z nadbytočného tuku. Tukové bunky začnú odumierať a následne sa vylúčia cez lymfatický systém.

Proces vylučovania trvá dva až šesť týždňov po ukončení procedúry. Proces je síce pomalý, no pre organizmus prirodzený a bezpečný. Kryolipolýza nie je bolestivá a jej vedľajšie účinky sú minimálne. Môžu to byť malé modrinky, sčervenanie a mierny opuch v oblasti aplikátora, čo pomaly odoznie. Nie je potrebná rekonvalescencia, ani žiadna prestávka v pracovnom procese. Metóda sa stáva čoraz populárnejšou na celom svete, pretože pohodlným spôsobom môžeme mať kontrolu nad našou hmotnosťou a zaberie minimum času. Dokonca si pri zákroku môžeme pohodlne oddýchnuť a po ňom bežne pokračovať v dennom programe.

Kto môže mať prospech z kryolipolýzy?

Táto metóda sa odporúča ľuďom, ktorí sa chcú zbaviť tukov z rôznych častí tela, ako je napríklad tvár – brada, brucho, boky, dolné a horné stehná, ruky. Na týchto miestach je účinnosť kryolipolýzy najvýraznejšia. Účinky možno pozorovať najskôr o dva týždne až jeden mesiac po procedúre, keď odumreté tukové bunky začne metabolizmus kompletnejšie vylučovať . To závisí od funkcie pečene, takže niektorí pacienti musia čakať dlhšie na výsledky, od dvoch do niekoľkých mesiacov. Počas tejto doby môžete liečbu opakovať na tej istej časti tela, ak to odborník považuje za potrebné. U väčšiny pacientov sú po štyroch mesiacoch vylúčené všetky zničené tukové bunky.

Metóda zmrazovania tukov je neinvazívna a výnimočne bezpečná. Je vhodná ako pre ženy, tak aj pre mužov, ktorí potrebujú skorigovať lokalizované tukové bunky a vytvarovať si postavu, alebo podporiť svoje zdravie a znížiť záťaž pre svoje telo. Nevyžaduje žiadnu špeciálnu prípravu, alebo prerušenie bežnej životnej činnosti po aplikácii zákroku.

Špeciálna patentovaná technológia Kryolipolýza má klinicky preukázaný bezpečný úbytok tukových buniek pacienta bez času na zotavenie. Po zákroku môže klient okamžite pokračovať v bežnej činnosti, čo je najlepšou voľbou pre jednoduché a pohodlné chudnutie a docielenie dlhodobo stabilného stavu zlepšenia metabolizmu.

Do troch mesiacov po ukončení zákroku pomaly cítime, že oblečenie, ktoré nám bolo tesné je už voľnejšie a to poteší každého z nás.

Kryolipolýza vás zbaví neželaného tuku rýchlo a bezbolestne

Kryolipolýza je technológia zmrazenia tukových buniek metódou, ktorá využíva technológiu chladenia, zmrazenia tukových buniek a výrazne eliminuje nechcený tuk bez chirurgického zákroku.

Túto jedinečnú technológiu vynašli vedci z Harvardu. Tento patentovaný postup používa cielený proces chladenia, ktorý zabíja tukové bunky pod kožou, doslova ich zmrazí do miery eliminácie. Iba tukové bunky sú zmrazené. Vaše zdravé kožné bunky zostávajú nedotknuté. Kryolipolýza je prirodzené riešenie, ktoré nezaťaží váš organizmus. Žiadne nože. Žiadne ihly. Žiadne jazvy.

Kryolipolýza sa od roku 2005 rozšírila po celom svete ako najobľúbenejšia technológia neinvazívneho odstránenia tuku.

Redukčný postup má za sebou s milióny procedúr vykonávaných k dnešnému dňu po celom svete. Iba v Spojených štátoch, viac ako 28,6 miliónov ľudí využíva kryolipolýzu na redukciu tuku.

Kryolipolýza je k dispozícii vo viac ako 70 krajinách po celom svete, nachádza v rebríčku 500 najrýchlejšie rastúcich čistých technológií.
Vzhľadom na tieto skutočnosti a veľkú spokojnosť zákazníkov spoločnosť Kryolipolýza Sasha v snahe vyhovieť ich potrebám, dopĺňa nové aplikátory, ktoré umožňujú ošetriť viac častí tela, aby bolo možné prispôsobiť sa každému miestu tvarom i veľkosťou.