Kryolipolýza

Odstránenie tuku

Unikátne, bezpečné a klinicky overené odstránenie tuku technológiou Kryolipolýza CoolSculpting, ktorá využíva technológiu chladenia, zmrazenia tukových buniek a výrazne eliminuje nechcený tuk bez chirurgického zákroku.

Nazvime ho „tvrdohlavý tuk“ z dôvodu, že bez ohľadu na to, ako budete jesť zdravo a cvičiť, je prakticky nemožné stratiť tie otravné tukové vankúše na rôznych častiach vášho tela. Je to dané celkovým životným štýlom spoločnosti, dedičnosťou v rodine a ďalšími faktormi. Môžete sa zmieriť s dvoma možnosťami: žiť s nimi, alebo myslieť na chirurgiu. A nie je to v pohode…

To je presne dôvod, prečo vyskúšať kryolipolýzu, ktorá sa zameriava tukové bunky samotné a ich trvalé odstránenie jednoduchým, nerušivým spôsobom. Cvičením a stravou nie je možné dosiahnuť výsledok tak rýchlo a tak účinne.

Nie je to o tom, čo môžete stratiť.
Je to o tom, čo získate.

Kryolipolýza je prirodzené riešenie, ktoré nezaťaží náš organizmus.

Vedci Harvardu vynašli jedinečnú technológiu, schválenú FDA. Tento patentovaný postup používa cielený proces chladenia, ktorý zabíja tukové bunky pod kožou, doslova ich zmrazí do miery eliminácie. Iba tukové bunky sú zmrazené. Vaše zdravé kožné bunky zostávajú nedotknuté.

Žiadne nože. Žiadne ihly. Žiadne jazvy.

Ako náhle riadený proces prebehne, tukové bunky odumierajú a sú prirodzene odstránené z tela. Postupne od 2 týždňov počas doby pár mesiacov nastane boom: budete môcť pozdraviť svoje nové ja.

Minimálny čas a trvalé výsledky

Na rozdiel od mnohých iných postupov, Kryolipolýza trvá veľmi krátky čas a je veľmi jednoduchá, aby sa zmestila do chvíľočky času z Vášho každodenného života. Každé ošetrenie trvá do jednej hodiny. Za ten istý čas si odskočíte na obedňajšiu prestávku, alebo na kávu s priateľmi.

Potom, čo podstúpite ošetrenie Kryolipolýzou, ihneď môžete pokračovať vo vašom každodennom programe.

Už po jednej návšteve, budete postupne vidieť znateľné zníženie tuku. Účinok sa dostaví od dvoch týždňov po dobu niekoľkých (2) mesiacov, kedy si môžete naplno vychutnávať príjemné účinky, ktoré sa odrazia na kráse a zdraví vášho tela. Predovšetkým preto, že Vaše telo sa prirodzenou cestou postupne zbaví nežiadúcich tukových buniek.

No pokiaľ by ste si už po 2 mesiacoch želali ešte výraznejšiu redukciu vašich kriviek, môže sa ošetrenie zopakovať. Takže po krátkom čase vaše oblečenie krajšie sadne a budete vyzerať lepšie. A čo viac, nie sú potrebné žiadne pilulky alebo doplnky.

Pri obvyklom životnom štýle Vaše výsledky zostávajú trvalé a stabilné.

Pamätajte si:

Proces kryolipolýzy

Na telo ochránené protimrznúcou membránou sa umiestni špeciálne zariadenie a pomocou sacej akcie, načerpá pokožku s tukovou vrstvou do liečebného aplikátora, kde sa nachádzajú dve chladiace dosky. Správna veľkosť chladiacej dosky sa vyberie po dôkladnom posúdení oblasti, ktorá má byť ošetrená. Cítite pocit ťahania a mierny tlak, nasleduje krátky ochromujúci pocit chladu, ktorý pomaly ustúpi. Potom už stačí len relaxovať počas 45 minút a prečítať si obľúbený časopis,alebo knihu.

Nastal ideálny čas, aby bola do letných horúcich dní Vaša nová silueta čo najviac vytvarovaná.

Presne riadený proces vytvaruje Vaše telo. Technológia, ktorá môže vyriešiť všetky vaše problémové oblasti, tie tukové vankúše okolo hornej časti chrbta – tie, ktoré vám bránia nosiť Vaše obľúbené šaty bez ramienok.

Pripravte sa na letnú sezónu s Kryolipolýzou a odhaľte sa štíhlejší, príťažlivejší a s viac očarujúcou postavou. Dlho-trvajúce účinky si potom môžete vychutnávať na prechádzkach, celou cestu na pláž i mimo nej. Kryolipolýza Vám pomôže dosiahnuť tvar postavy, ktorý ste vždy chceli, a môžete nosiť oblečenie, ktoré tak milujete…

Výsledky sú trvalé.

Presne riadené chladenie je aplikované cez kožu do tukovej vrstvy. Chladenie je udržiavané po vopred stanovenú dobu, aby došlo k poškodeniu tukových buniek.

Tukové bunky začnú okamžite proces odstránenia lymfatickým systémom, ktorý pokračuje po dobu niekoľkých mesiacov.

Prirodzenému odstráneniu tukových buniek v priebehu doby má za následok postupné znižovanie tukovej vrstvy. Vyskúšajte si vlastnej koži účinky tejto prevratnej technológie.